Bij wie kan je terecht voor wat:


Algemene huuradministratie:

E: info@nst.be

T: 011 68 33 79

Verhuringen, huurprijsberekeningen en -herzieningen, verkopen:

Katja Haubrechts: katja.haubrechts@nst.be (niet bereikbaar op woensdagnamiddag)

Financiële dienst (huurbetaling, huurachterstallen & -geschillen):

Gert Schalenbourg: gert.schalenbourg@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Huurderszaken (sociale klachten, niet financiële geschillen, plaatsbeschrijvingen)

Hanne Smeers: hanne.smeers@nst.be (niet bereikbaar op woensdagnamiddag)

Huisbewaarder:

Depoorter Marc - GSM 0476 75 08 27 (telefonisch bereikbaar tijdens de normale werkuren, behalve op donderdag)

Kandidaat-huurders:

Babette Cillen: babette.cillen@nst.be (niet bereikbaar op woensdag)

Teamverantwoordelijke Huuradministratie:

Hanne Smeers: hanne.smeers@nst.be (niet bereikbaar op woensdagnamiddag)

Boekhouding & financiële dienst

E: boekhouding@nst.be

T: 011 68 33 79

Financieel verantwoordelijke boekhouding:

Patrick Lycops: patrick.lycops@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Technische dienst – onderhoud gebouwen & nieuwe projecten:

E: td@nst.be

T: 011 68 33 79

Secretariaat onderhoud-- en herstellingswerken, ICT-verantwoordelijke:

Nico Somers: nico.somers@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Plaatsbeschrijvingen – secretariaat onderhoud- en herstellingswerken:

Michel Pauwels: michel.pauwels@nst.be (enkel bereikbaar op dinsdagnamiddag, woensdagvoormiddag en vrijdag)

Werftoezicht, plaatsbeschrijvingen:

Pieter Janssens: pieter.janssens@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Werken in eigen regie: leiding:

Peter Huyghe: peter.huyghe@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Technisch onderhoudsteam:

Odette Hannecart,  Stefan Strouwen, Michaël Leemans, Guy Roosen & Raf Vandormael

Huisbewaarder:

Depoorter Marc - GSM 0476 75 08 27 (telefonisch bereikbaar tijdens de normale werkuren, behalve op donderdag)

Diensthoofd technische dienst:

Kris Vanbrabant: kris.vanbrabant@nst.be (niet bereikbaar op vrijdagnamiddag)

Directie

T: 011 68 33 79

Directeur
Daniëlle Starren: danielle.starren@nst.be

In geval van nood

Tijdens de openingsuren van ons kantoor

Neem contact op met de technische dienst: T. 011/ 68 33 79 (druk 3)

Is er een probleem met jouw centrale verwarming, neem dan rechtstreeks contact op met de firma Cofely (zie contactgegevens hieronder).

Buiten de openingsuren, weekend of feestdagen

Centrale verwarming, warm water en waterlek aan warmwatertoevoerleidingen (ingeval van cv)

Cofely:  T. 011 42 58 21

Verstoppingen van collectieve afvoerbuizen (enkel appartementsgebouwen)

Aquaclean: T. 0476/ 41 69 24

Storingen aan jouw watermeter en het openbaar waterdistributienet

Watergroep: T. 022/ 38 96 99

Storingen aan jouw elektriciteitsmeter en het openbaar elektriciteitsnet

Fluvius: T. 078/ 35 35 00

Gasgeur of gaslek

Fluvius: T. 0800/ 65 0 65

Liften

Contactgegevens vind je terug in de lift

Sloten

Een slotenmaker in de buurt

Algemeen noodnummer (brandweer/ambulance): 112

Politie Sint-Truiden - Nieuwerkerken - Gingelom

Dringende politiehulp: 101

Algemene vragen: T. 011/ 70 19 11

Contact Bij wie kan ik terecht voor wat?